Bloggerlarla Buluşmalar2018-12-03T13:18:02+03:00

Bloggerlarla Buluşmalar

9. İSTANBUL MODA KONFERANSI LANSMAN DAVETİ VE BLOGGER BULUŞMASI 28 Eylül 2016

Dünya moda sektörünün önemli isimlerini bir araya getirecek olan 9. İstanbul Moda Konferansı’nın lansman daveti, 28 Eylül 2016 Çarşamba akşamı Damat Tween’in Nişantaşı mağazasında gerçekleşti.

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Fayat ve TGSD Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen davette, 12-13 Ekim 2016 tarihlerinde Four Seasons Bosphorus Hotel’ de düzenlenecek konferans tanıtıldı.

Davete, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, 9.İstanbul Moda Konferansı sponsorlarından Woolmark ve ATT Concorde firmaları, Damat Yönetimi, bloggerlar, basın mensupları, moda tasarımcıları ve cemiyetten isimler katılım gösterdi.

Davette konuşan TGSD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Fayat, bu yıl 40. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan TGSD’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek 9.  İstanbul Moda Konferansı’na Tory Burch, Hugo Boss, Cotton Council, Group Deveaux ve Adidas gibi dünya modasına yön veren ünlü markaların üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağını söyledi. Konferansta, trendlerin ve moda akımlarının geleceğine dair öngörülerde bulunulacağını ifade eden Şeref Fayat, “Ünlü markaların temsilcilerinin orta ve uzun vadede Türkiye planlarını ve yeni pazarlara ilişkin yaklaşımlarını da açıklamaları bekleniyor” dedi.

8. İSTANBUL MODA KONFERANSI LANSMAN DAVETİ VE BLOGGER BULUŞMASI 01 Ekim 2015

TGSD, 8. İstanbul Moda Konferansı’nı tanıtmak amacıyla moda bloggerları ile Lappart PR Showroom’da bir araya geldi. Sektörün ünlü, takip edilen moda bloggerları ve TGSD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımı ile keyifli bir akşam geçirildi.