BMD – PERAKENDEDE KADININ GÜCÜ KONFERANSI’NA KATILIM 20 Nisan 2018

Perakende sektörünün en yeni Konferansı, 2 binden fazla kişinin katılımıyla 20 Nisan Cuma günü gerçekleşti. Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Elle ve Ekonomist dergileri işbirliğinde düzenlenen Perakendede Kadının Gücü Konferansı’nın açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, BMD Başkanı Sinan Öncel ile Perakendede Kadının Gücü Etkinlik Lideri Suzan Toplusoy yaptı.

Perakendede kadınların yarattığı değer ve farklara dikkat çekmeyi hedefleyen Konferansta, sektörün 360 derece bütün temsilcileri yer aldı. Çok sayıda Patron, CEO ve iş insanının katıldığı Perakendede Kadının Gücü etkinliğinde “Biz Daha İyi Yaparız”, “Her Yerde Biz Varız”, “Perakendenin Yükü Bizde” ve “Yüzde 100 Kadın” başlıkları altında dört oturum düzenlendi.

Derneğimizi temsilen konferansa Genel Sekreterimiz Ülkem Genç Yaman, Halkla İlişkiler Sorumlumuz Burcu Öztürk ve Muhasebe Sorumlumuz Züleyha Özcan katıldı. Kendi yaşam hikayelerini paylaşarak kadın yöneticilerin farklarını anlattıkları için Üyelerimiz Koton Gülden Yılmaz, Vakko Jaklin Güner, Roman Suzan Toplusoy, Derimod Sedef Orman ve Ramsey Zeynep Doğan’a, bu keyifli organizasyon için de BMD’ye teşekkür ederiz.

By |2018-09-26T10:58:13+03:00Eylül 19th, 2018|Birlik, Oda, Dernek ve STK İlişkiler 2018|BMD – PERAKENDEDE KADININ GÜCÜ KONFERANSI’NA KATILIM 20 Nisan 2018 için yorumlar kapalı