TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU ZİYARETİ 27 Aralık 2016

TOBB bünyesinde sektörel gelişmeyi teşvik etmek amacıyla oluşturulan Türkiye Sektör Meclisleri, TOBB adına sektörleri temsil ederek gerek sektörlerde ortak görüşlerin oluşturulmasına, gerekse özel sektör ile yetkili merciler arasında bir temas noktası olarak kamu özel sektör işbirliğinin geliştirilmesine imkân sağlamaktadır.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, seçimi yeni yapılan sektör meclislerinin başkanlarını 27 Aralık 2016 tarihinde makamında kabul etti.​ Hisarcıklıoğlu kabulde, Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sanayi Meclisi Başkanı Şeref Fayat, Tekstil Sanayi Meclisi Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Deri ve Deri Ürünleri Sanayi Meclisi Başkanı Hakkı Matraş, Kimya Sanayi Meclisi Başkanı Timur Erk, Dayanıklı Tüketim Malları Meclisi Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Uluslararası Müteahhitlik Hizmetleri Meclisi Başkanı Mithat Yenigün, Karayolu Yolcu Taşımacıları Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, Orman Ürünleri Meclisi Başkanı Ahmet Kahraman ve Turizm Meclisi Başkanı Osman Ayık ile görüştü.

By |2018-09-26T12:56:56+03:00Eylül 21st, 2018|Birlik, Oda, Dernek ve STK İlişkiler 2016|TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU ZİYARETİ 27 Aralık 2016 için yorumlar kapalı